Fotoobrazy

z Państwa zdjęć

- wysoka jakość druku na imitacji płótna malarskiego (Canvas)

Wiele formatów do wyboru. 

Fotoobrazy  

 • FOTOOBRAZ Z TWOJEGO ZDJĘCIA!Wybierz zdjęcie i ozdób nim ścianę swojego mieszkania. Fotoobraz w formacie 30x40 cm (zbliżony do A3) drukujemy na tkaninie typu Canvas, która doskonale imituje płótno malarskie. ORIENTACJA OBRAZU (PION/POZIOM) do wyboru w polu obok -> Znajomi i rodzina też będą chcieli taki obraz!

  45,00 zł
 • FOTOOBRAZ Z TWOJEGO ZDJĘCIA!Wybierz zdjęcie i ozdób nim ścianę swojego mieszkania. Fotoobraz w formacie 40x50 cm  drukujemy na tkaninie typu Canvas, która doskonale imituje płótno malarskie. ORIENTACJA OBRAZU (PION/POZIOM) do wyboru w polu obok -> Znajomi i rodzina też będą chcieli taki obraz!

  49,00 zł
 • FOTOOBRAZ Z TWOJEGO ZDJĘCIA!Wybierz zdjęcie i ozdób nim ścianę swojego mieszkania. Fotoobraz w formacie 40x60 cm  drukujemy na tkaninie typu Canvas, która doskonale imituje płótno malarskie. ORIENTACJA OBRAZU (PION/POZIOM) do wyboru w polu obok -> Znajomi i rodzina też będą chcieli taki obraz!

  55,00 zł
 • FOTOOBRAZ Z TWOJEGO ZDJĘCIA!Wybierz zdjęcie i ozdób nim ścianę swojego mieszkania. Fotoobraz w formacie 50x70 cm  drukujemy na tkaninie typu Canvas, która doskonale imituje płótno malarskie. ORIENTACJA OBRAZU (PION/POZIOM) do wyboru w polu obok -> Znajomi i rodzina też będą chcieli taki obraz!

  65,00 zł
 • FOTOOBRAZ Z TWOJEGO ZDJĘCIA! Wybierz zdjęcie i ozdób nim ścianę swojego mieszkania. Fotoobraz w formacie 60x90 cm  drukujemy na tkaninie typu Canvas, która doskonale imituje płótno malarskie. ORIENTACJA OBRAZU (PION/POZIOM) do wyboru w polu obok -> Znajomi i rodzina też będą chcieli taki obraz!

  75,00 zł
 • FOTOOBRAZ Z TWOJEGO ZDJĘCIA! Wybierz zdjęcie i ozdób nim ścianę swojego mieszkania. Fotoobraz w formacie 70x100 cm  drukujemy na tkaninie typu Canvas, która doskonale imituje płótno malarskie. ORIENTACJA OBRAZU (PION/POZIOM) do wyboru w polu obok -> Znajomi i rodzina też będą chcieli taki obraz!

  95,00 zł